Уважаеми клиенти, считано от 23.08.2023 г. клиентите от обслужвани от офис ВЕЛИНГРАД, ще бъдат обслужвани от централен офис - град София. Повече информация: 0700 10 403 Благодарим Ви!

Уважаеми клиенти, считано от 18.07.2023 г. офис Варна се мести на нов адрес - град Варна, бул. "Владислав Варненчик" 140. Очакваме Ви!

Почивка в TROPICAL BEACH HOTEL, Мармарис- с автобус


Описание

Хотелът се намира на 133 км. от летище Милас, на 3 км. от центъра на Мармарис, на брега на морето.
На територията на хотела:
Основен ресторант, 2 бара, открит басейн, магазини, СПА център, ТВ зала, конферентна зала, паркинг. За децата: детски басейн. Безплатни услуги: Сауна, фитнес, тенис на маса, Wi Fi интернет. Платени услуги: Турска баня, масаж, пилинг, тенис на маса, кану, водно колело, моторни водни спортове. 
Стаите разполагат с баня, сешоар, индивидуален климатик, телевизор, телефон, мини бар (платено), сейф (платено), под – мокет, балкон (1 стая без балкон), почистване на стаята – ежедневно, смяна на спално бельо – 3 пъти в седмицата.
ПЛАЖ: Собствен, пясъчно - чакълест. Чадъри и шезлонги на плажа и при басейна – безплатно.
Хранене-All Inclusive – закуска, обяд, вечеря и междинни хранения на шведска маса; алкохолни и безалкохолни напитки местно производство без лимит.
 

Цената включва

  • Транспорт с лицензирани комфортни автобуси за международен транспорт;
  • 7 нощувки в избрания хотел на съответната база;
  • медицинска застраховка на ЗАД „ЛЕВ ИНС” с покритие 5000 евро с покритие за COVID-19 ( от 65 години нагоре доплащане);
  • магистрални и фериботни такси;
  • ПОДАРЪК: бутилка минерална вода;
  • изпращане от представител на агенцията при отпътуването на автобусите от София и Пловдив;
  • обслужване от представител на агенцията през цялото време на пътуването.
  • обслужване на място в Турция от представител на фирмата партньор.

Цената не включва

  • Допълнителни екскурзии на място в курорта, организират се от местни фирми.
  • Разходи от личен характер.
  • Трансферите от други населени места
  • Застраховка отмяна на пътуване- доплащането е в зависимост от цената на закупения пакет и срока на анулация. 

Информация за транспорт

Хотели - налични са 1 възможности за настаняване

TROPICAL BEACH HOTEL

Турция - Мармарис (Marmaris)

Цени

Всички видове отстъпки и специални оферти се изчисляват в реално време, спрямо избраният период, брой туристи и настаняване. За да получите максимално ясна и точна информация е необходимо да направите търсене за точен брой възрастни и деца, дата на настаняване и освобождаване.
Настаняване Тип стая Изхранване Цена

1ADL / TROPICAL BEACH HOTEL

най-ниска цена за период

04.08.2023 - 11.08.2023

Standard Seaview Room AI (All Inclusive) 1,507.00 лв.

1ADL / TROPICAL BEACH HOTEL

най-ниска цена за период

11.08.2023 - 18.08.2023

Standard Seaview Room AI (All Inclusive) 1,507.00 лв.

Програма

Ден 1:
Тръгване в 13.00ч. от София автогара “Сердика”, от Пловдив - бензиностанция OMW до хотел “Санкт Петербург”, Автомагистрала Тракия Газпром Димитровград от към изхода, Харманли отпътуване към границата, преминаване. 
Ден 2:
Преди обед пристигане в Мармарис. След 14.00 ч. настаняване в избрания хотел.
Ден 3:
Свободен ден
Ден 4:
Свободен ден
Ден 5:
Свободен ден
Ден 6:
Свободен ден
Ден 7:
Свободен ден
Ден 8:
Свободен ден
Ден 9:
Освобождаване на хотела до 12.00 часа.Отпътуване за България 13.00-14.00 часа.
Ден 10:
Пристигане в България по обед.

Виж повече
Виж по-малко

Застраховки

Доплащане за медицинска застраховка с асистанс
Доплащане за медицинска застраховка с асистанс

Доплащане за медицинска застраховка с асистанс

  • 0- 64.99 год.
    0 лв.
  • 65- 69.99 год.
    8 лв.
  • 70- 79.99 год.
    16 лв.
  • 0 - 64.99 год. 0 лв.
  • 65 - 69.99 год. 8 лв.
  • 70 - 79.99 год. 16 лв.

Условия

РЕЗЕРВИРАЙ С МИНИМАЛЕН ДЕПОЗИТ И БЕЗ РИСК!
Депозит само 25%!
Възстановяване на депозита при затворени граници или карантина!
Доплащане до 25 дена преди датата на заминаване.

УСЛОВИЯ ЗА РАННИ ЗАПИСВАНИЯ В ТУРЦИЯ лято 2023!
Цените с включени отстъпки за ранно записване са валидни само при направена резервация и плащане до обявените за  хотелa дати.
При невъзможност на туриста да пътува при резервация за ранно записване, внесените и платени суми не се възстановяват освен в случаите когато туриста избере друга дата и заплати за нея по съответната тарифа към момента или намери други хора които да го заместят и съответно и те заплатят сумата за почивка по тарифите в момента само ако са спазени сроковете за отказ от пътуване съгласно договор с клиента!
Всяка смяна на име по направена резервация се заплаща по 20 лв. такса!

ОБЩИ УСЛОВИЯ ПРИ ПЪТУВАНЕ И НАСТАНЯВАНЕ В КУРОРТИТЕ НА ТУРЦИЯ!
Стаята на ПОТРЕБИТЕЛЯ е резервирана след 14.00 часа в деня на настаняване и трябва да се освободи до 12.00 часа в деня на напускане. Всеки по-дълъг престой се заплаща допълнително на място от туриста.
Преди настаняване или след напускане съобразно обявените часове не се ползват никакви услуги в хотелите или същите се ползват срещу допълнително заплащане.
При настаняване на трима души в стая с три легла в стандартна стая третият човек ползва отстъпка от цената и бива настанен на допълнително легло. Трети възрастен или деца се настаняват на стандартно легло, само ако се заплати фамилна стая или апартамент.
Настаняването в стаи с изглед към морето или стаи в основната част на хотела се извършва само в случаите, когато е обявено доплащане за това.
PROMO или ECONOMY стаи в хотелите са стаи на по-ниска цена с оглед на по-малък размер, крайна стая, без тераса, приземен етаж, по-малка баня, по старо обзавеждане или някакъв друг проблем;
Лица, пътуващи с един родител или без родители, представят освен международен паспорт, нотариално заверена декларация от единия или от двамата родители и акт за раждане, както и копие от него.
При несъвпадащи фамилии на децата и родители, пред граничните власти се представят освен международните паспорти и акт за раждане на децата, както и копие от него.
Всички деца в автобуса имат седалка.

СРОКОВЕ ЗА УВЕДОМЯВАНЕ ПРИ НЕДОСТАТЪЧЕН БРОЙ СЪБРАНИ ТУРИСТИ:
Минимален брой участници за провеждане на програма със 7 нощувки за Мармарис- 20 !
Минимален брой участници за провеждане на програмата с 5, 9, 10, 12 нощувки - 25 туриста!
Краен срок за уведомяване на потребителя, когато този брой не е набран:
20 дни преди започването на изпълнението на туристическия пакет - в случай на пътувания с продължителност, по-голяма от 6 дни;
7 дни преди започването на изпълнението на туристическия пакет - в случай на пътувания с продължителност от два до 6 дни;
48 часа преди започването на изпълнението на туристическия пакет - в случай на пътувания с продължителност, по-малка от два дни.

НАСТАНЯВАНЕ В АВТОБУСА СТАВА ПО РЕД НА ЗАПИСВАНЕ СЛЕД ПРЕДПЛАТЕНИТЕ МЕСТА АКО ИМА ТАКИВА:
ПРЕДНИ МЕСТА ОТ 1 ДО 4 МЯСТО СЕ ДОПЛАЩА - 30 лева!
ПРЕДНИ МЕСТА ОТ 5 ДО 12 МЯСТО СЕ ДОПЛАЩА - 20 лева!
МЕСТА ПРЕД И ЗАД ВТОРА ВРАТА НА АВТОБУСА - 20 лева!

Полезна информация