Караджъ Турс вече и в град Ямбол, мобилни офиси в Златица, Пирдоп, Тетевен и Велинград! Очаквайте ни и в град Стара Загора!

Инфорамция за хотела

Aqua Blue Beach Hotel е разположен на плажа Периса и разполага с частен плаж с шезлонги и чадъри. Фира, оживената столица на Санторини, се намира на 15 км, а летище Санторини и пристанището са на 20 минути с автомобил. В близост до хотела има условия за водни спортове. Наблизо има и ресторанти, както и други възможности за развлечения.

Стаите в Aqua Blue Beach Hotel са светли и модерно обзаведени и включват климатик, телевизор с плосък екран със сателитни канали, хладилник, собствена баня, балкон или вътрешен двор, прозорци с двоен стъклопакет и сейф.

Предлага 3 открити басейна, включително детски басейн, бар,   както и стаи с безплатен WiFi и румсървис. Гостите могат да ползват компютри с платен достъп до интернет на денонощната рецепция. Предлагат се автомобили под наем, както и перални и гладачни услуги и хавлии. 

Закуска

Разположен на първа линия на черния пясъчен плаж в Периса. Собствен плаж.

Разположение

Удобства в AQUA BLUE SANTORINI